Regulamin zasad rezerwacji wizyt oraz korzystania z zabiegów w Gabinecie MezoCosmetic.

  1. Celem potwierdzenia wizyty, Klient otrzymuje sms lub telefon potwierdzający rezerwację 24h przed planowaną wizytą.
  2. W razie rezygnacji z wizyty należy powiadomić obsługę Gabinetu, nie później niż 24h od dnia poprzedzającego planowaną wizytę. Na liście rezerwowej oczekują osoby, które z chęcią przyjdą na zwolnioną godzinę, pod warunkiem, że ich również odpowiednio wcześniej powiadomimy.
  3. W przypadku, gdy Klient nie stawi się na umówioną wizytę, lub odwoła ją w dniu terminu wizyty – zobowiązany jest do wpłacenia 50% wartości zabiegu, na który była dokonana rezerwacja. Wpłaty proszę kierować na konto 89 1020 5558 0000 8902 3380 6870 Mezoestetik Aleksandra Adler, lub przy umawianiu kolejnej wizyty poproszony zostanie o dokonanie zadatku na wyżej wymienione konto w wysokości 50% wartości rezerwowanej usługi, który przepada z chwilą ponownego niestawienia się w umówionym terminie, lub odwołania wizyty później niż 24h przed wizytą.
  4. W przypadku, gdy Klient ma wykupiony pakiet zabiegów i nie odwoła wizyty na 24h przed zabiegiem, będzie to jednoznaczne z uznaniem zabiegu za wykonany, co wiąże się z pomniejszeniem dostępnej do wykorzystania ilości zabiegów.
  5. Usługi / Pakiety/ Bony zakupione w MezoCosmetic nie podlegają zwrotowi oraz wymianie na gotówkę. Ważność bonu to 6 miesięcy od daty zakupu.
  6. Wykupienie usług oferowanych przez salon MezoCosmetic oznacza pełną i bezwarunkową akceptację niniejszego Regulaminu.
  7. Rezerwujemy dla Państwa swój czas pracy i niejednokrotnie poświęcamy swój czas prywatny, aby dostosować się do klienta. Brak poinformowania nas odpowiednio wcześniej o rezygnacji z zabiegu, dezorganizuje naszą pracę i powoduje straty.

Bardzo prosimy o szacunek dla naszej pracy i docenienie zaangażowania zespołu.

 

Zespół MezoCosmetic deklaruje dyspozycyjność i elastyczność w stosunku do klientów.

Pozostajemy do Państwa dyspozycji.

Zespół MezoCosmetic