Rewitalizacja skóry – Vital Injector

Starzenie się jest procesem naturalnym, jednak niejednokrotnie zależy nam na spowolnieniu tego etapu, aby móc cieszyć się jędrną i gładką skórą jak najdłużej. Istnieje wiele zabiegów w medycynie estetycznej i kosmetologii, które pozwalają na zachowanie młodzieńczej cery na długie lata. Ich podstawą jest przede wszystkim rewitalizacja, czyli odżywienie oraz aktywacja funkcji biologicznych naszej skóry, tak by móc zoptymalizować jej fizjologię i wpłynąć na poprawę wyglądu. Zabieg ten można wykonać zarówno na twarzy, szyi, dekolcie, dłoniach, udach i pośladkach, jak i na skórze głowy. 

Dowiedz się więcej o oferowanym zabiegu Vital Injector w salonie MezoCosmetic i ciesz się jędrną i zdrową skórą już dziś. 

Proces starzenia się skóry, na czym polega 

Do zabiegów rewitalizacji skóry wykorzystuje się urządzenie, które pozwala na wprowadzenie naturalnych substancji mobilizujących odbudowę i regenerację. Są one w głównej mierze odpowiedzialne za nawilżenie i odpowiednie napięcie skóry. 

Powodem, dla którego nasza skóra traci swoje właściwości, a na jej powierzchni zaczynają pojawiać się zmarszczki, może być niedobór kwasu hialuronowego. Stopniowe zmniejszanie się jego zawartości jest naturalnym elementem procesu starzenia się skóry. Na ten etap ma również wpływ wiele czynników zewnętrznych, takich jak: stres, palenie papierosów, promieniowanie UV, wahania hormonalne, suche powietrze oraz źle dobrane kosmetyki wykorzystywane w codziennej pielęgnacji. 

Zabieg pielęgnacyjny a rewitalizacja skóry

Dzięki zabiegom pielęgnacyjnym mającym wpływ na rewitalizację skóry, możemy zapewnić swojej skórze nie tylko odpowiedni poziom kwasu hialuronowego, ale również witamin, antyoksydantów oraz aminokwasów i składników mineralnych. 

Rewitalizacja skóry za pomocą odpowiednich urządzeń, to świetny sposób na przywrócenie nawilżenia i młodszego wyglądu skóry. Dzięki wykorzystaniu kwasu hialuronowego i jego zdolnościom wiązania wody, utrzymanie odpowiedniego poziomu nawodnienia staje się prostsze. Stosowanie tej substancji ma również wpływ na jędrność naskórka. 

Vital Injector sposób na odmłodzenie skóry

Za jeden z najbezpieczniejszych zabiegów, który przynosi najszybsze efekty, uznaje się Vital Injector. To właśnie on pozwala na aplikację preparatów mających pozytywny wpływ na stan naszej cery. Dzięki nowoczesnej technologii, stanowi na rynku jedno z najbardziej zaawansowanych technologicznie urządzeń służących do próżniowego wieloigłowego podawania preparatów. 

Innowacyjny system pozwala na przeprowadzenie zabiegu w sposób bezbolesny, przy tym nie pozostawiając siniaków i opuchlizny. Oznacza to również, że nie musisz martwić się o okres rekonwalescencji, który związany jest z tradycyjną mezoterapią igłową. 

Efekty, których możesz się spodziewać po zastosowaniu metody Vital Injector, jest wiele. O to jedne z nich:

 • wygładzenie zmarszczek, 
 • poprawa napięcia i jędrności, 
 • rozświetlenie skóry, 
 • poprawa jakości i kondycji skóry, 
 • poprawa nawilżenia skóry, 
 • spowolnienie procesów starzenia, 
 • zmniejszenie cellulitu. 

Jeśli szukasz pewnego i niezawodnego zabiegu, to propozycja dla Ciebie.  

Wskazania do zabiegu Vital Injector 

Głównymi wskazaniami do wykonania zabiegów rewitalizujących są przede wszystkim:

 • sucha skóra, 
 • skóra odwodniona, 
 • utrata jędrności, 
 • wiotka skóra, 
 • niedotlenienie skóry, 
 • drobne zmarszczki, 
 • podtrzymanie efektów zabiegów odmładzających. 

Należy pamiętać, że zabiegi rewitalizujące skóry powinny być wykonywane cyklicznie. Ich ilość zależy przede wszystkim od stanu skóry oraz zastosowanego preparatu. 

Umów się już dziś na zabieg Vital Injector i ciesz się gładką i jędrną skórą na długi czas.