MezoCosmetic-gabinet-kosmetologii-estetycznej-Opole

O MezoCosmetic

MezoCosmetic to gabinet, który powstał z myślą o najwyższej jakości usług.
Twoje oczekiwania są moim priorytetem, dlatego z dużym zaangażowaniem wykonuję swoją pracę, która jednocześnie jest moją pasją. Gdy tworzyłam to miejsce, zależało mi, aby było przyjazne i dostępne. W gabinecie MezoCosmetic stawiam na jakość bez kompromisów. Skorzystaj z usług MezoCosmetic i się przekonaj!

Oferujemy usługi Pielęgnacji Kosmetycznej, Mezoterapii i Trichologii.

13-letnie doświadczenie na rynku pozwoliło nam poznać potrzeby klienta. Pracujemy na urządzeniach i preparatach starannie wyselekcjonowanych i certyfikowanych. Gwarantujemy, że najwyższej jakości technologie zapewniają  wysoką jakość usług, a prowadzone doświadczoną ręką dają spektakularne i długotrwałe efekty.

W gabinecie MezoCosmetic najlepsze efekty osiągamy przy stosowaniu zabiegów łączonych, czyli stosujemy tak zwane terapie skojarzone. Wykorzystując możliwości urządzeń, potencjał preparatów jak i długoletnie doświadczenie w branży beauty, wiemy, jak osiągnąć spektakularne i zadowalające efekty. Rekomendujemy uzupełnienie pielęgnacji gabinetowej pielęgnacją domową, która oparta jest na kosmeceutykach marki Environ i Medik8.

Aleksandra-Adler-gabinet-kosmetologii-Opole-MezoCosmetic

Aleksandra Adler

O MNIE

Specjalizuję się zabiegach Kosmetologii Estetycznej, Mezoterapii i Trichologii. Swoją wiedzę opieram o kilkunastoletnie doświadczenie zawodowe. Posiadam wykształcenie wyższe kierunkowe, ukończyłam dziesiątki kursów i szkoleń.

Twierdzę, że w każdym człowieku jest piękno,
a moim zadaniem jest je wydobyć!

MOJE DOŚWIADCZENIE W LICZBACH

Posiadam

0

lat doświadczenia
Uczestniczyłam w

0

kursach i szkoleniach
Moje zabiegi dobrze ocenia

0%

klientów