Prezent na Dzień Matki – Lifting Twarzy

Każda kobieta zasługuje na odrobinę przyjemności, niezależnie od okazji. Jednak Dzień Matki to wyjątkowa okoliczność, która powinna być celebrowana w jak najlepszym stylu. Z tego też powodu w salonie MezoCosmetic oferujemy wszystkim Mamom i nie tylko, zabieg liftingujący na twarz, pozwalający cieszyć się jędrną i gładką skórą przez długi czas. Dlaczego warto z niego skorzystać? Jakich efektów możesz się spodziewać? Na te i na inne pytania, odpowiemy w dzisiejszym artykule. 

Venus Legacy – zabieg dla Ciebie

Codzienne obowiązki i pęd życia sprawiają, że niejednokrotnie kobiety zapominają o najważniejszych osobach w swoim życiu, czyli o sobie samych. Odkładają na później swoje potrzeby w nadziei, że znajdą w końcu odrobinę czasu, który poświęcą tylko sobie. W naszym salonie kosmetologicznym dobrze wiemy, że pielęgnacja urody pozwala nie tylko zachować piękny wygląd zewnętrzny, ale wpływa ona również pozytywnie na samopoczucie oraz samoocenę klientek. 

W Dniu Matki warto zwolnić na moment i skupić się na swoich potrzebach. Jeśli marzysz o jędrnej i gładkiej skórze, koniecznie umów się na zabieg wykonywany nowoczesnym urządzeniem, jakim jest Venus Legacy. Ta przełomowa technologia pozwala na nieinwazyjne przeprowadzeniu liftingu twarzy, szyi, dekoltu, skóry pod oczami i podbródka. 

Dzięki zastosowaniu multipolarnej fali radiowej i impulsowego pola magnetycznego Venus Legacy osiągniesz efekt naturalnego liftingu twarzy, wymodelowania i wyszczuplenia owalu oraz wygładzenia zmarszczek i wzrostu jędrności skóry. 

Dla kogo zabieg Venus Legacy 

Venus Legacy to zabieg dedykowany wszystkim osobom chcącym zadbać nie tylko o twarz, ale również o sylwetkę. Głównymi wskazaniami do wykonania zabiegu mogą być:

  • opuchlizna, obrzęki oraz zmarszczki wokół oczu, 
  • wiotka skóra na twarzy, 
  • zaniknięcie naturalnego owalu twarzy, 
  • zmarszczki wokół ust, 
  • nadmiar tkanki tłuszczowej w okolicach podbródka, 
  • widoczne zmarszczki na szyi i dekolcie. 

Oprócz bezinwazyjnego wpływ na skórę klientki, Venus Legacy to zabieg niezwykle przyjemny. Wiele kobiet uważa, że pozwala on im się zrelaksować i cieszyć chwilą dla siebie. 

Co ważne, można go wykonywać niezależnie od pory roku. Jedynym warunkiem jest wcześniejsza konsultacja z naszą specjalistką, która określi przebieg indywidualnej kuracji. 

Venus Legacy – jakich efektów możesz oczekiwać

Do największych zalet zabiegu Venus Legacy zaliczyć można natychmiastowy efekt. Twoja skóra w widoczny sposób staje się bardziej jędrna, a obrzęki, z którymi się zmagasz, mniej widoczne. Na pozostałe rezultaty – wzmożoną produkcję kolagenu oraz redukcję tkanki tłuszczowej, musisz poczekać około 2-3 tygodni. 

Jaki efektów możesz się spodziewać względem poszczególnych partii ciała?

  1. Oczy – Venus Legacy zredukuje zastoje limfatyczne i pozbędzie się toksyn z tkanek sprawiając, że obrzęk oraz opuchnięcia staną się mniej widoczne.
  2. Podbródek i szyja – zabieg pozwoli na zmniejszenie objętości podbródka, ponieważ zredukowana zostanie tkanka tłuszczowa, a skóra wokół niego ujędrniona. Dzięki napięciu skóry owal twarzy zostanie wykonturowany, a poprzez ujędrnienie i zagęszczenie skóry szyi, zmarszczki na niej staną się mniej widoczne. 
  3. Skóra twarzy – Venus Legacy pozwoli na wymodelowanie konturów twarzy oraz zarysowanie jej owalu. Ujędrnienie i zagęszczenie skóry w okolicach policzków sprawi, że powstawanie bruzd i zmarszczek zostanie opóźnione. 
  4. Usta – zmarszczki i linie wokół nich będą wygładzone. 

Nie zastanawiaj się dłużej nad prezentem na Dzień Matki, tylko zaproś ważną dla Ciebie kobietę do MezoCosmetic lub spraw prezent sobie sama i zapomnij o zmarszczkach, zwiotczałej skórze oraz bruzdach, dzięki Venus Legacy.