Redukcja cellulitu

Walka z cellulitem nie jest łatwa i wymaga dużego samozaparcia, by pamiętać o wszystkich rytuałach kosmetycznych, takich jak szczotkowanie ciała na sucho, stosowanie baniek wraz z odpowiednim olejkiem nawilżającym oraz masaże rollerami. Niestety proces ten trwa długo, a efekty widać dopiero po pewnym czasie. Jak zatem przyspieszyć ten proces? 

Obecnie salony kosmetyczne dbają o to by wychodzić naprzeciw wszystkim potrzebom klientek i pomagać im w walce z kompleksami. Jednym z zabiegów, który ma duży wpływ na poprawę samopoczucia kobiet, jest proces wspomagający walkę z pomarańczową skórką.  Według badań 8/10 kobiet posiada cellulit, jednak tylko niewielka część z nich podejmuje się zadania pozbycia się go. Należy pamiętać, że redukcja cellulitu w salonie kosmetycznym nie skończy się na jednej sesji i w magiczny sposób nie usunie brzydko wyglądających zgrubień jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. Świadome pozbywanie się pomarańczowej skórki musi łączyć w sobie zbilansowaną dietę, zdrowy tryb życia oraz aktywność fizyczną. 

Jakie zabiegi na cellulit

Każdy salon kosmetyczny w swojej ofercie posiada kilka zabiegów, które pomogą zredukować skórkę pomarańczową. To, na który się zdecydujesz zależy od Ciebie, dlatego warto przed podjęciem decyzji zapoznać się z każdym z nich. Dzięki temu unikniesz rozczarowania, jeśli efekt nie pojawi się wystarczająco szybko. 

Venus Legacy

Zabieg, który cieszy się obecnie największą popularnością wśród wielu klientek salonów kosmetycznych. Dzięki nowoczesnej technologii fal radiowych z pola magnetycznego, usuwanie cellulitu jest dużo bardziej skuteczniejsze niż jakikolwiek inny zabieg. Jeśli chcesz nie tylko pozbyć się uciążliwej skórki pomarańczowej, ale również uzyskać efekt wygładzenia zmarszczek oraz napiętą i jędrną skórę – koniecznie umów się na wizytę w celu przeprowadzenia redukcji cellulitu przy użyciu certyfikowanego narzędzia. Venus Legacy to świetny sposób na regenerację włókien kolagenowych, które odpowiedzialne są za młody wygląd skóry. Najlepsze efekty uzyskasz po 6-8 sesjach. 

Pamiętaj, by zawsze sprawdzać pochodzenie urządzeń, którymi wykonywane są zabiegi w danym salonie kosmetycznym. Posiadane certyfikaty świadczą o bezpiecznie wykonanym zabiegu, dzięki któremu uzyskasz efekty na jakich Ci zależy.

Zabieg antycellulitowy – dla kogo

Nim zdecydujesz się na wizytę w salonie kosmetycznym i umówisz się na zabieg redukujący cellulit, sprawdź czy możesz go wykonać bez większych komplikacji, ponieważ nie każdy może  z niego skorzystać. Przeciwwskazaniami do wykonania sesji antycellulitowej są:

  • problemy z żyłami, 
  • niewydolność nerek, 
  • rak, 
  • epilepsja,
  • rozedma płuc, 
  • ciąża, 
  • okres karmienia piersią. 

Zabiegi na cellulit w salonie kosmetycznym

Salony kosmetyczne dbają o swoich klientów, a ich działania mają przynosić pozytywne skutki i realnie wpływać na poprawę samopoczucia. Podczas ich wykonywania liczy się nie tylko doświadczenie kosmetyczki, ale również jakość urządzenia, którym wykonywany jest zabieg. Obecnie, większość działań mających za zadanie walkę z cellulitem jest bezbolesna i przede wszystkim bezpieczna. Decydując się na walkę z uciążliwą skórką pomarańczy należy pamiętać, że tylko w połączeniu ze zdrowym trybem życia, wizyty w salonie przyniosą wymierne efekty.