Technologia zabiegów

Nowoczesna kosmetologia to nowoczesne rozwiązania. Przy zastosowaniu odpowiednich narzędzi można - bez ingerencji skalpela - zadbać o skórę, korygować jej defekty, a także potrzymać efekty działań medycyny estetycznej.

Nasze zabiegi wykonywane są przy użyciu najwyższej jakości systemów. W użyciu mamy aparat Lonzyme DF II japońskiej technologii (jonoforeza i sonoforeza). Ten innowacyjny system poprzez znaczne zwiększenie penetracji jest w stanie zmaksymalizować efektywność używanych preparatów. Możemy się pochwalić również pierwszą i jedyną na świecie elektroporacją mikroigłowa. To wyjątkowe połączenie dwóch technologii gwarantuje skuteczne dostarczenie preparatów w głąb skóry, pobudzając tym samym procesy samoregeneracyjne.

Marki, z którymi pracujemy

To laser frakcyjny, którego zadaniem jest odmłodzenie skóry, zniwelowanie zmarszczek, usunięcie zmian pigmentowych, poprawa jędrności skóry, redukcja rozstępów i blizn (również potrądzikowych), poprawa nierównej tekstury skóry.

Maszyna posługująca się głownie dwutlenkiem węgla - zwiększa dopływ krwi do obszaru zabiegowego długotrwale poprawa krążenie i dotlenienie.

Mezoterapia bezigłowa - działanie tej maszyny oparte jest na kombinacji dwóch rodzajów prądu: zmiennego i stałego. Ujędrnia, odmładza, redukuje cellulit, zmniejsza rozstępy i przebarwienia, regeneruje skórę po słońcu.

Urządzenie posiada w sobie cztery technologie, które stymulują i zwiększają krążenie krwi oraz limfy, nawilżają i dotleniają naskórek, rewitalizują skórę, minimalizują rogowacenie naskórka, wspomagają system odpornościowy, pomagają w profilaktyce przy AZS.

Cztery głowice, które kompleksowo wpływają na stan skóry twarzy. Usuwa martwy naskórek i zanieczyszczenia, skóra jest odżywiona i napięta, bardziej elastyczna. Poprawia krążenie krwi, pobudza skórę do naprawy.

To innowacyjne rozwiązanie łączące elektroporację z równoczesnym mikronakłuwaniem. Gwarantuje skuteczne dostarczenie preparatów w głąb skóry właściwej, pobudza procesy samoregenaracyjne.