Nowości w gabinecie

 • salon kosmetyczny opole

  Venus Legacy

  Radiofrekwencja z polem magnetycznym

venus

Venus Legacy to najlepszy sposób na walkę z utratą jędrności skóry, upartym tłuszczykiem i cellulitem. Łączy w sobie technologie wielobiegunowych fal radiowych oraz sprawdzoną metodę pulsacyjnego pola magnetycznego, dzięki czemu działanie odbywa się głębiej pod skórę, co powoduje zwiększoną cyrkulację krwi, natychmiastowe spulchnienie i błyszczenie skóry. Wyniki widać już po jednym zabiegu! Jest to pierwsze i jedyne urządzenie posiadające certyfikat FDA.

 • salon kosmetyczny opole

  Vital Injector 2

  Dogłębna rewitalizacja skóry

vital_transparent

Vital Injector 2 to pięcioigłowy system iniekcji zapewniający bezpieczne i precyzyjne zabiegi dzięki możliwości wyboru typu strzykawki, dawki preparatu, głębokości penetracji igły, siły ssania oraz prędkości podawania substancji.

Działanie:

 • hamowanie procesu starzenia się skóry
 • głębokie nawilżenie skóry
 • leczenie cellulitu, rozstępów,
 • profilaktyka i leczenie łysienia.
 • salon kosmetyczny opole

  Stymulatory tkankowe

stymulatory 1

Stymulatory tkankowe to substancje aktywne podawane w głąb skóry w celu stymulacji komórek skóry. Pobudzają ją do odbudowy i regeneracji, a także pozwalają na uzyskanie efektu naturalnego wypełnienia zmarszczek i bruzd, jak również modelowania twarzy, bez zmiany jej rysów. Aplikowanie stymulatorów znacznie poprawia gęstość i napięcie skóry. Cera wygląda sprężyście i zdrowo.

O gabinecie

Play Video

Kosmetologia estetyczna Opole

Gabinet MezoCosmetic znajduje się w Opolu -
Błękitna Wstęga, ul. Horoszkiewicza 6 lok. B 107.

Oferujemy zabiegi Kosmetologii Estetycznej, Mezoterapii i Trichologii.
13-letnie doświadczenie w branży pozwoliło nam poznać potrzeby klienta.

Pracujemy na wyselekcjonowanych i certyfikowanych urządzeniach, które gwarantują najwyższą jakość usług, a prowadzone doświadczoną ręką dają spektakularne i długotrwałe efekty.

Zapraszamy do MezoCosmetic

Salon kosmetyczny Opole

Zapraszamy do salonu kosmetycznego w Opolu – MezoCosmetic. Jest wyposażony w specjalistyczne preparaty i urządzenia. W połączeniu z wieloletnim doświadczeniem w branży beauty pozwalają nam świadczyć profesjonalne usługi tym, którzy dążą do tego, by ich skóra promieniście wyglądała, odznaczała się zdrowiem i dobrą kondycją. Służą temu nasze działania z zakresu kosmetologii estetycznej. Bazujemy zarówno na długotrwałej praktyce, jak i zdobyczach nowoczesnej technologii. Wykonując zabiegi, pracujemy na bezpiecznym i skutecznym sprzęcie i korzystamy ze starannie wyselekcjonowanych produktów (a wśród nich z renomowanych kosmeceutyków) . Przy ich pomocy pielęgnujemy twarz oraz ciało osób, które nas odwiedzają. Do palety usług zaliczymy między innymi rozmaite rodzaje mezoterapii – w tym igłową, bezigłową czy tlenową –  oraz zabiegi trychologiczne i laserowe.

Marki produktów i urządzeń, na których pracujemy

KORZYŚCI Z WIZYTY

Wychodzimy z założenia, że warto o sobie zadbać i poświęcić czas swojemu wyglądowi, a co za tym idzie - również zdrowiu!
W zdrowym pięknym ciele – zdrowy i piękny duch.

 • ikona-mezo-05

  Dobrze wykorzystany czas

  Wizyta u w MezoCosmetic to moment, w którym zarówno kobieta, jak i mężczyzna może poświęcić czas sobie i po siebie zadbać.

 • ikona-mezo-06

  Trwały efekt

  Zabiegi oferowane przez nasz gabinet są zabiegami długotrwałymi i przynoszą widoczne efekty.

 • ikona-mezo-07

  Profesjonalna porada

  U nas zawsze możesz liczyć na profesjonalną pomoc i radę, jak przedłużyć efekty uzyskane w salonie kosmetycznym.