Venus Legacy – pozbądź się cellulitu przed wakacjami!

Jak osiągnąć smukłą sylwetkę, pozbawioną niechcianego cellulitu, bez licznych wyrzeczeń? Przeczytaj o innowacyjnym zabiegu, jakim jest Venus Legacy. Pożegnaj rozstępy i cellulit i ciesz się jędrną, wypielęgnowaną skórą już dziś! 

Venus Legacy – o co w tym wszystkim chodzi 

Zdrowo wyglądająca skóra, niezależnie od wieku, jest marzeniem wielu kobiet. I chociaż nie zawsze czynniki niezależne od nas pozwalają nam na osiągnięcie tego w szybkim czasie, kosmetologia estetyczna ma na to rozwiązanie! 

Działanie Venus Legacy jest wielopłaszczyznowe. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnej technologii MP2, urządzenie wytwarza specyficzną matrycę cieplną, która działa na skórę ujędrniająco. Oprócz tego ma ona pozytywny wpływ na redukcję zmarszczek oraz rozbicie tkanki tłuszczowej. Dzieje się to za sprawą czterech głównych czynników. 

Pierwszym z nich jest działanie wielobiegunowych fal radiowych, które oddziaływują na tkanki za pomocą reakcji termicznej. To tutaj dochodzi do precyzyjnego i punktowego wywołania mikrouszkodzeń tkanek, pobudzającego procesy naprawcze i regeneracyjne. Działanie to ma na celu wytworzenie nowych włókien kolagenowych i elastynowych, dzięki którym zwiększy się jędrność i napięcie naszej skóry. Efektem końcowym jest redukcja niechcianego cellulitu. 

Drugi z nich związany jest z działaniem impulsowego pola magnetycznego pobudzającego syntezę kolagenu oraz zwiększenie powstawania komórek tkanki łącznej. Jest to również świetny sposób na ukrwienie tkanek, co znacznie wpływa na ich wygląd. 

Trzeci czynnik dotyczy technologii podciśnieniowej umożliwiającej precyzyjną regulację głębokości penetracji tkanki. Działanie to ma na celu poprawić dokładność oddziaływania na konkretne warstwy skóry i tkanki podskórnej, a co za tym idzie, bierze udział w drenażu limfatycznym oraz poprawie ukrwienia tkanek. 

Czwarty i ostatni czynnik wpływający na działanie Venus Legacy to kontrola temperatury tkanki w czasie rzeczywistym. Ma to wpływ na bezpieczny i nieinwazyjny przebieg zabiegu. 

Venus Legacy to również świetny sposób na wspomożenie karboksyterapii. Połączenie tych dwóch zabiegów daje pewność, że nasza skóra będzie jędrna i pozbawiona niedoskonałości w postaci zmarszczek, rozstępów, czy widocznej skórki pomarańczowej. 

Dla kogo Venus Legacy 

Zabieg ten skierowany jest do osób pragnących zadbać o swoją sylwetkę – wysmuklić ją, zredukować cellulit oraz zapewnić sobie lifting w mało inwazyjny sposób. 

Szczególnie polecany dla osób zmagających się ze zwiotczałą i mało elastyczną skórą. Dzięki bezpiecznej i nowoczesnej technologii, zabieg ten można wykonywać nawet na najbardziej delikatnej i trudno dostępnej części ciała, w tym również w okolicach oczu, czy ust. 

Oczywiście jak w przypadku każdego zabiegu, istnieje szereg przeciwwskazań, które należy mieć na uwadze, jeśli chcemy zdecydować się na skorzystanie z Venus Legacy. 

Zaliczyć do nich można:

 • stany zapalne – bakteryjne, wirusowe, grzybicze, 
 • tendencję do powstawania blizn przerostowych, 
 • cukrzyca, 
 • choroby nowotworowe, 
 • zaburzenia krzepnięcia krwi,   
 • rozrusznik serca,
 • metalowe implanty w ciele 
 • padaczka, 
 • miesiączka
 • ciąża, 
 • okres karmienia piersią.

W MezoCosmetic (Gabinet Kosmetyczny Opole) wierzymy, że piękno jest czymś o co warto się starać. Ma na nie wpływ nie tylko nasz wygląd zewnętrzny, ale również dobre samopoczucie, które często wynika z faktu, że czujemy się dobrze we własnej skórze. Już dziś umów się na zabieg i przekonaj się, że pozbycie się niedoskonałości, wcale nie musi być bolesne i pełne wyrzeczeń!